3D půdorys

Orientace v nemovitosti je pro potenciální kupce zásadní. Průchozí a neprůchozí pokoje, okna a světové strany, schodiště, rozmístění pokojů a mnoho dalšího. Bohužel většina inzerátů stále ještě půdorysy nemá nebo používá nepřehledné a zastaralé 2D půdorysy s kótami. Pojďme to změnit - dokážeme nejen přehledně ukázat celou dispozici bytu, ale i navrhnout smysluplnější uspořádání pokojů, nábytku a dekorací. Moderní 3D půdorys nesmí ve Vaší prezentaci chybět.

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové informace

Vybavení

Typ a barva podlahy, rozvržení a styl nábytku, dekorace a mnoho dalšího děláme vždy na přání klienta. Stačí si vybrat, práci necháte na nás.

Zahrada

Standardně v půdorysu zahradu nenajdete. Co když ale máte přízemní byt ve městě nebo jiný typ nemovitosti, kde chcete, aby byla vidět? … Zvládneme vše. 

Zaměření

Máte starostí nad hlavu a nechcete se trápit s měřením a zakreslováním půdorysů? Nechte to na nás! Přijedeme, zaměříme, zpracujeme.

Zakreslení

Pokud máte k dispozici projektovou dokumentaci nebo vlastní půdorys, stačí nám ho poslat a my vše zpracujeme dle Vašeho požadavku. 

Proč půdorys?

Návrh uspořádání nábytku

Kromě samotných místností pro Vás navrhneme i zařízení nemovitosti, rozmístění nábytku a rozvrhneme využití místností tak, aby vše dávalo smysl.

Rychlá orientace

I pro Vás je jistě klient na prvním místě a inzeráty bez půdorysu nebo s takovým, ve kterém by se ani Franta nevyznal, určitě nechcete. Nechte to na nás.

Méně zbytečných prohlídek

Subjektivně nevyhovující dispozice á la průchozí pokoje, orientace bytu na špatnou stranu nebo cokoliv jiného? S půdorysem od nás ztrácet čas nebudete…

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu