Matterport

Jedinečná 3D prohlídka krok za krokem z pohodlí domova? To vše umožní virtuální prohlídka. Ať už jde o nemovitost k prodeji, k pronájmu, firemní prostory, prodejny, hotely nebo cokoliv dalšího. Umožníme Vašim klientům si nemovitost zamilovat již na dálku a ušetřit čas od zbytečných prohlídek a realitních turistů.

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové služby

FOTOGRAFIE Z MATTERPORTU

Profesionální fotografie z fotoaparátu je možné doplnit o fotografie z Matterportu, které pro Vás rádi připravíme. Mohou sloužit např. pro ukázku tech. zařízení nemovitosti, které se běžně nefotí.

VIDEO Z MATTERPORTU

Z virtuální prohlídky vytvoříme i video, které nemovitost představí pomocí jednoduchých pohybů. Jedná se o nízkonákladovou variantu videoprohlídky nemovitosti.

2D PŮDORYS

Skenujeme na kameru s 99 % přesností. Kromě virtuální prohlídky pro Vás můžeme s její pomocí vytvořit orientační 2D nebo 3D půdorys nemovitosti, který by neměl chybět u žádného inzerátu.

EXTERIÉR / INTERIÉR

Virtuální prohlídku interiéru je možné doplnit o 360° panoramata exteriéru. Umožníme tak zájemcům nahlédnout například do zahrady, vnitrobloku, nebo před samotný dům.

MATTERTAGS

Pomocí terčíků, zvýrazníme důležité prvky 3D prostoru, které by jinak zájemci mohli přehlédnout. Do popisku pak můžeme přidat cenu, typ nebo konkrétní specifikaci prvku prostoru.

GOOGLE STREET VIEW

U prodejen, showroomů a hotelů je možnost přidat Vaše prostory do Google mapy. Zákazníci tak neuvidí jen samotnou lokalitu s exteriérem ale i interiéry a vše potřebné.

Co získáte?

Méně zbytečných prohlídek

Matterport ukáže zájemcům nemovitost, dispozici, zahradu a vše potřebné pohodlně přímo z jejich domova. Na prohlídku přijedou pouze vážní zájemci. Vy tak šetříte čas i Vaši peněženku.

Kompletní sken

Ve vytvořeném 3D prostoru se zorientuje opravdu každý. Kromě kompletní prohlídky nemovitosti, je možné si orientačně změřit šířku i délku mezi zdmi nebo předměty skrz rozměry nábytku.

Dostupnost kdykoliv

Nemovitost je možné si virtuálně projít kdykoliv. To platí i pro případy, kdy není možné v nemovitosti dělat fyzické prohlídky. Např. kvůli nájemníkům. Šetřete svůj čas s virtuální prohlídkou.

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu