Fotografie

Profesionální fotografie nemovitosti pomohou u zájemce vytvořit pozitivní první dojem, který bývá při prodeji velmi důležitý. Vyzdvihněte prezentaci Vaší nemovitosti a nebojte se využít služeb realitního fotografa, který Vám ji pomůže odprezentovat v tom nejlepším světle.

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové služby

Fotografie
celků i detailů

Širokoúhlé fotografie ukazují celkový prostor a potenciál místnosti, zatímco detaily vyzdvihují to nejzajímavější z designu nemovitosti a zařízení.

Fotografie
okolí

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nemovitosti je její lokalita. I přilehlá příroda nebo občanská vybavenost si zaslouží být vyfoceny.

Letecké
snímky

Pohled z ptačí perspektivy vrhá na nemovitost a její okolí zcela jiný rozměr. Fotografie z dronu jsou dechberoucí. Nebojte se je použít.

Noční
fotografie

Twilight fotografie jsou zajímavým způsobem jak nemovitost odprezentovat v jiném světle. Dokážou vytvořit příjemnou atmosféru a pocit domova.

Retušování
snímků

Součástí fotografie je i retušování nejrůznějších nedokonalostí nebo překážejících předmětů. Na přání necháme zmizet klidně i souseda s tchýní.

Jak to funguje?

Profesionální
technika

Při fotografování nemovitostí používáme nejmodernější techniku takovým způsobem, aby přednosti Vaší nemovitosti byly na konečných fotografiích co nejlépe vidět.

HDR technologie

Výslednou Fotografii pro Vás složíme z několika různě exponovaných snímků tak, aby fotografie dosáhla co nejlepšího osvětlení.

Rychlé dodání

Finální upravené fotografie Vám dodáme za pouhé 2 dny od jejich pořízení. Vy je tak můžete prakticky ihned použít k prezentaci nemovitosti.

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu