Vizualizace

Pokud potřebujete zájemcům o koupi ukázat, jak bude jejich nový domov po výstavbě, rekonstrukci nebo zařízení nemovitosti nábytkem vypadat, jsou pro Vás vizualizace a virtual staging tím pravým nástrojem. 

Doplňkové služby

Virtual staging

Do profesionálně nafocených fotografií se v postprodukci doplní nábytek, dekorace, podlahy nebo cokoli dalšího tak, aby si budoucí zájemci dokázali představit, jak bude jejich domov vypadat.

Vizualizace exteriéru
a interiéru

Na základě projektové dokumentace dojde k vytvoření fotografií nebo videoprohlídky připravované nemovitosti. Klienti tak místo skic na papíru uvidí prostory a budoucí vzhled nového domova.

Celky i detaily

Kromě širokoúhlých záběrů jsou důležité i samotné detaily, které pomohou navodit příjemný a pozitivní dojem ze samotné nemovitosti. I tyto záběry lze připravit v rámci fotografií i videa z vizualizace.

Videoprohlídka
z vizualizace

Vizualizace nemusí být pouze o fotografiích. Na základě Vašeho přání lze připravit z vizualizace i video, které bude doplněno o reálné záběry pozemku. Ty mohou být pořízeny klidně i dronem.

2D i 3D půdorys

Půdorysy nemovitostí jsou důležitou součástí jejich prezentace. V případě zájmu, lze prostory na místě změřit a následně dodat kvalitní 2D nebo 3D půdorys dle zadaných parametrů.

Katalog nemovitosti
a ostatní grafika

Prezentace nemovitostí si zaslouží více než jen pouhý inzerát. Pokud chcete patřit mezi špičku, je možné pro Vás připravit katalog nemovitosti, internetové stránky, logo popř. jakoukoli další grafiku.

Tvorba vizualizace

Vytvoření
3D modelu

Nejdříve vytvoříme základní 3D kostru a tvar Vaší nemovitosti. Následně vymodelujeme podlahy, stěny, stropy a střechu včetně dalších součástí projektu.

Texturování a renderování

Po vytvoření 3D modelu dáme Vaší nemovitosti tvář - přidáme konkrétní materiály, barvy, dekorace a další prvky. Následně model vyrenderujeme do fotografie.

Postprodukce

V posledním kroku u fotografie upravíme stíny, barvy, světla, kontrast a další parametry, které pomohou přiblížit výslednou vizualizaci co nejvíce realitě. 

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Spolupracujeme