Vizualizace

Pokud potřebujete zájemcům o koupi ukázat, jak bude jejich nový domov po výstavbě, rekonstrukci nebo zařízení nemovitosti nábytkem vypadat, jsou pro Vás vizualizace a virtual staging tím pravým nástrojem. 

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové služby

Vizualizace exteriéru
a interiéru

Na základě projektové dokumentace dojde k vytvoření fotografií nebo videoprohlídky připravované nemovitosti. Klienti tak místo skic na papíru uvidí prostory a budoucí vzhled nového domova.

Celky i detaily

Kromě širokoúhlých záběrů jsou důležité i samotné detaily, které pomohou navodit příjemný a pozitivní dojem ze samotné nemovitosti. I tyto záběry lze připravit v rámci fotografií i videa z vizualizace.

Zasazení
do reálné fotky

Pozemek vyfotíme a do fotky vymodelujeme nemovitost přesně podle vašeho zadání. Není lepší způsob, jak prezentovat budoucí vysněné bydlení. 

Virtual staging

Do profesionálně nafocených fotografií se v postprodukci doplní nábytek, dekorace, podlahy nebo cokoli dalšího tak, aby si budoucí zájemci dokázali představit, jak bude jejich domov vypadat.

2D i 3D půdorys

Půdorysy nemovitostí jsou důležitou součástí jejich prezentace. V případě zájmu, lze prostory na místě změřit a následně dodat kvalitní 2D nebo 3D půdorys dle zadaných parametrů.

Projektová
dokumentace

Vizualizaci zpracujeme na přání dle dodané projektové dokumentace. Výběr mezi materiály, barevnými kombinacemi i stylem je samozřejmostí.

Tvorba vizualizace

Vytvoření
3D modelu

Nejdříve vytvoříme základní 3D kostru a tvar Vaší nemovitosti. Následně vymodelujeme podlahy, stěny, stropy a střechu včetně dalších součástí projektu.

Texturování a renderování

Po vytvoření 3D modelu dáme Vaší nemovitosti tvář - přidáme konkrétní materiály, barvy, dekorace a další prvky. Následně model vyrenderujeme do fotografie.

Postprodukce

V posledním kroku u fotografie upravíme stíny, barvy, světla, kontrast a další parametry, které pomohou přiblížit výslednou vizualizaci co nejvíce realitě. 

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu