Virtual staging

Špatně zařízené a prázdné nemovitosti nevypadají zrovna útulně. Proto je potřeba tomu před prodejem trochu pomoci. Ale jak? Základní sada pro homestaging skládající se z nafukovací postele, křesla a pár dekorací z Ikei je sice lepší než nic, ale dobrá prezentace z toho nikdy nebude. Stěhovat a skládat šatní skříně, poličky, postel z masivu apod. je sice řešením, ovšem velmi pracným a nákladným. Jde to levněji a lépe? Ano a ano. Nemovitost Vám nejdříve nafotíme, fotky upravíme a následně do nich doplníme nábytek, a to realisticky a za velice příznivou cenu.

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové informace

Virtual staging

Do profesionální fotografie Vám na přání doplníme nábytek, vybavení a dekorace tak, aby si zájemce dokázal představit, jak nemovitost může vypadat.

Virtuální renovace

Kromě virtual stagingu upravíme i podlahy, stropy a cokoliv dalšího. Nemovitosti ve výstavbě nebo před rekonstrukcí tak nejsou žádný problém.

Interiér i exteriér

Kromě interiéru si poradíme i se zahradou, okny, fasádou a střechou - prostě s celým venkovním prostorem. Neváhejte ukázat celý potenciál nemovitosti!

Do videa

Virtual staging Vám na přání zakomponujeme i do videoprohlídky. Vašim klientům tak ve videu ukážeme původní i nový stav. 

Co získáte?

Změna interiéru

Neprodávejte stavbu, prodávejte domov – prázdné pokoje virtuálně vybavíme nábytkem a příslušenstvím. Ukažte nový pohled na nevybavené prostory.

Bez stěhování, bourání, rychle a efektivně

Vynášet postel, skříň a další nábytek do čtvrtého patra bez výtahu? Bourací práce? Nafukovací postel a gauč? Jde to přeci lépe, jde to virtuálně!

Úspora peněz

Proti vizualizaci nebo homestagingu je virtual staging několikanásobně levnější, s menší námahou a často lepším výsledkem.

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu