Videoprohlídky

Videoprohlídky se dnes již stávají novým standardem při prodeji nemovitostí. U videoprohlídky nejde ani tak o to ukázat celou nemovitost nebo potencionálním kupcům poskytnout všechny vyčerpávající informace. Právě naopak, jejím cílem je odprezentovat to nejdůležitější z nemovitosti, zdůraznit její přednosti a podat vše v co nejlepším světle za přítomnosti hudby. Nejde tedy ani tak o technickou, ale spíše o emoční záležitost, která má na prohlídku přivést více zájemců. Ptáte se jak? Už jenom samotné tlačítko play mezi inzeráty budí zvědavost a pokud se po zapnutí videa zobrazí profesionální videoprohlídka, prezentovaná nemovitost působí o poznání lepším dojmem, což se v konečném důsledku projeví na kratší délce prodeje a dosažené kupní ceně. 

 

Doplňkové služby

Záběry
celků i detailů

Širokoúhlé záběry ukazují celkový prostor a potenciál místnosti, zatímco detaily vyzdvihují to nejzajímavější z designu nemovitosti a zařízení.

Záběry okolí nemovitosti

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nemovitosti je její lokalita. I přilehlá příroda nebo občanská vybavenost si zaslouží být natočeny.

Záběry z dronu

Pohled z ptačí perspektivy vrhá na nemovitost a její okolí zcela jiný rozměr. Video z dronu je dechberoucí. Nebojte se ho použít.

Hudba s licencí

Polovina úspěchu každého videa je i kvalitní hudba, která působí na emoce diváka. Pro komerční použití je nutné, aby tato hudba byla licencovaná. 

Prezentace makléře

Ve videu se zájemce seznámí nejen s nemovitostí, ale i s makléřem. První dojem je velmi důležitý. Profesionalita i důvěra jsou na prvním místě.

 

 

Voice-over

Na přání lze do samotné videoprohlídky přidat i mluvený komentář. Díky tomu lze o nemovitosti i okolí říci vše, co je potřebné. 

Vyznačení
hranic pozemku

Ve videoprohlídce je možné vhodně zvýraznit hranice pozemku tak, aby bylo zájemcům o nemovitost vše přehledné a jasné.

Animace
textů a popisků

Do videa je možné přidat popisky a animace, kde se doplní nebo zvýrazní důležité informace, ať už v mluveném komentáři či samotném videu.

Ukázky naší práce

Co získáte?

Zvýšíte počet shlédnutí inzerátu až na trojnásobek

Zvýšíte hodnotu nemovitosti na trhu

Odlišíte se od konkurence

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Spolupracujeme