Videoprohlídky

Videoprohlídky se dnes již stávají novým standardem při prodeji nemovitostí. U videoprohlídky nejde ani tak o to ukázat celou nemovitost nebo potencionálním kupcům poskytnout všechny vyčerpávající informace. Právě naopak, jejím cílem je odprezentovat to nejdůležitější z nemovitosti, zdůraznit její přednosti a podat vše v co nejlepším světle za přítomnosti hudby. Nejde tedy ani tak o technickou, ale spíše o emoční záležitost, která má na prohlídku přivést více zájemců. Ptáte se jak? Už jenom samotné tlačítko play mezi inzeráty budí zvědavost a pokud se po zapnutí videa zobrazí profesionální videoprohlídka, prezentovaná nemovitost působí o poznání lepším dojmem, což se v konečném důsledku projeví na kratší délce prodeje a dosažené kupní ceně.

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové služby

Záběry
celků i detailů

Širokoúhlé záběry ukazují celkový prostor a potenciál místnosti, zatímco detaily vyzdvihují to nejzajímavější z designu nemovitosti a zařízení.

Záběry okolí nemovitosti

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nemovitosti je její lokalita. I přilehlá příroda nebo občanská vybavenost si zaslouží být natočeny.

Záběry z dronu

Pohled z ptačí perspektivy vrhá na nemovitost a její okolí zcela jiný rozměr. Video z dronu je dechberoucí. Nebojte se ho použít.

Hudba s licencí

Polovina úspěchu každého videa je i kvalitní hudba, která působí na emoce diváka. Pro komerční použití je nutné, aby tato hudba byla licencovaná. 

Prezentace makléře

Ve videu se zájemce seznámí nejen s nemovitostí, ale i s makléřem. První dojem je velmi důležitý. Profesionalita i důvěra jsou na prvním místě.

 

 

Voice-over

Na přání lze do samotné videoprohlídky přidat i mluvený komentář. Díky tomu lze o nemovitosti i okolí říci vše, co je potřebné. 

Vyznačení
hranic pozemku

Ve videoprohlídce je možné vhodně zvýraznit hranice pozemku tak, aby bylo zájemcům o nemovitost vše přehledné a jasné.

Animace
textů a popisků

Do videa je možné přidat popisky a animace, kde se doplní nebo zvýrazní důležité informace, ať už v mluveném komentáři či samotném videu.

Co získáte?

Zvýšíte počet zhlédnutí inzerátu

Ikona videa v inzerci budí velkou pozornost a zájemci o koupi na ni často klikají už jen ze zvědavosti. Udělejte sobě i své nemovitosti reklamu.

Sdělíte vše podstatné

Ve videu zdůrazníme nebo řekneme přesně to, co je potřeba. Představíme tak všechny přednosti Vaší nemovitosti. S námi se vždy trefíte do černého.

Odlišíte se od konkurence

Profesionální videoprohlídka je nejen prezentací nemovitosti, ale i makléře nebo firmy. Nezůstaňte pozadu, prezentujte s námi a odlište se!

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu