Dron

Jak se tak říká, u nemovitostí záleží hlavně na lokalitě. A není lepší způsob, jak nemovitosti v oblasti, v obci, v zástavbě nebo na pozemku odprezentovat, než pomocí dronu. Ukažte velkorysost pozemku, bazén, les za domem a další krásná panoramata v okolí. Využijte záběry z dronu k představení nemovitosti z ptačí perspektivy. Fotografie i video z dronu jsou naší doménou a rádi Vás vezmeme do oblak.

Získejte jedinečnou
prezentaci nemovitosti

Kontaktovat

Doplňkové informace

Legislativa

S dronem létáme dle platné legislativy a máme veškerá potřebná povolení i pro lety v hustě osídlených oblastech.

Pojištění

Dron je jen stroj a pilot je pouhý člověk. Pojištění odpovědnosti pro let dronem je tedy samozřejmostí. Jak v případě majetku, tak i života.

Fotografie dronem

Fotografie z dronu přináší pohled ze zcela jiné perspektivy a dokážou uceleně představit nemovitost zasazenou do lokality.

Video dronem

Pouhé video interiéru je jen poloviční prezentací. Záběry dronem ukazují exteriér v plné kráse a jsou tak nedílnou součástí videoprohlídky nemovitosti.

Vyznačení hranic pozemku

Nenuťte zájemce při otevření inzerátu hned studovat katastrální mapy. Vše vyznačíme do fotky nebo videa a tam, kde už je sousedovo, bude hned jasné.

Záběry okolí nemovitosti

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nemovitosti je její lokalita. Okolní příroda nebo občanská vybavenost jsou pro prodej rozhodující.

Jak to funguje?

Konzultace

V úvodní konzultaci se detailně podíváme na lokalitu, probereme vaši představu a ověříme za jakých podmínek lze na daném místě uskutečnit let.

Legislativa

Následně připravíme veškeré dokumenty a požádáme úřad pro civilní letectví a další dotčené orgány o oprávnění k provozu (povolení k letu).

Provedení letu

Dle Vámi zadaných požadavků a legislativního rámce provedeme let na daném místě a nafotíme nebo natočíme vše, co si přejete.

Kontaktujte nás

Než budete pokračovat, potřebujeme od vás vědět pár věcí:

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné
Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu